Racijos
2017 10 08

Naktis miestuose

Kiek dažnai nieko nebenori, nebegali, nieko nežinai? Spoksai į parduotuvės vitriną ir atrodo, kad esi visiškai vienas visame pasaulyje.

Yra Racijos

Mes galim viską, you only live once, be yourself because everyone else is already taken! Ir vis tiek: kiek dažnai išgirsti frazę „mama, pagimdyk mane atgal“? Kiek dažnai nieko nebenori, nebegali, nieko nežinai? Spoksai į parduotuvės vitriną ir tau atrodo, kad esi vienas, toks visiškai vienas visame pasaulyje.

Žodis „hiki“ japonų kalba reiškia baseiną, kažko indą ar kiautą. Taip pat įsitraukimą į jį, užsidarymą tame kiaute. Žodis „hikikomori“ apibūdina kažką, kas atsitraukia nuo visumos, nuo visuomenės ir užsidaro – savyje, kambaryje, ar dar kur.  

Epizodo kiaute
– sociologė Milda Pivoriūtė,
– choreografė Agnija Šeiko,
– ir aš, podkasto vedėjas Adomas Zubė.

Aš slepiuosi.


Epizode skambėjo ištraukos iš LRT KULTŪROS laidos „Teatras“, Philosophy Tube, TED-ed, vlogbrothers, Academy of ideas, Campbell foundation, Nuclear advisor.

YR MEDIA flagmanas podkastas YRA RACIJOS kiekvieną mėnesį, sekmadienį, užburiančiu radijo dokumentikos, avangardinio teatro ir intymaus pokalbio žanrų mišiniu kviečia filosofiškai, moksliškai, tačiau kartu ir emociškai pažvelgti į jautrias ir subtilias Lietuvos jaunimo problemas. Radijo istorijose paveikiai, neskubant, tarsi iš garso smilčių kuriant mandalą, atspindimas gyvas ir tikroviškas kartos veidas.


PODKASTAI

REKOMENDUOJAME