Yra racijos Data 2017 07 30

Klaipėdietis ir Klaipėda Viktorijos Ežiuko akimis

Studijoje komiksų apie Klaipėdą ir ne tik, visokių komiksų autorė – Viktorija Dambrauskaitė-Ežiukas Yra RacijosYR MEDIA flagmanas podkastas YRA RACIJOS kiekvieną mėnesį, sekmadienį, užburiančiu radijo dokumentikos, avangardinio teatro ir intymaus pokalbio žanrų mišiniu kviečia filosofiškai, moksliškai, tačiau kartu ir emociškai pažvelgti į jautrias ir subtilias Lietuvos jaunimo problemas. Radijo istorijose paveikiai, neskubant, tarsi iš garso smilčių...

Yra Racijos

Pauliaus Sadausko nuotr. / Moteris.lt
Pauliaus Sadausko nuotr. / Moteris.lt

Studijoje komiksų apie Klaipėdą ir ne tik, visokių komiksų autorė - Viktorija Dambrauskaitė-Ežiukas https://www.youtube.com/watch?v=VDtLzwjwEyo


PODKASTAI

REKOMENDUOJAME

Skirtis tarp meno ir kalbėjimo apie meną siaurėja, palaipsniui išnyksta. Šios dvi nemaišios struktūros tampa viena. Visa tai virsta garsu, aido pavidalu atsimušančiu į kambario sienas, kuris fragmentiškai atsikartodamas sukuria ritualinės giesmės įspūdį.
Ko labiausiai bijau sergant šizofrenija? Tai Gerdos blankaus veido efekto. Dažnai pagaunu save žiūrinčią į veidrodį ligoninės koridoriuje ir tyrinėjančią savo mimiką. Nenoriu atrodyti bejausmė.
Žmogus būtų tobulas, jei turėtų bendrąją pasąmoninę atmintį. Pagrindinė žmogaus silpnybė ir yra tos atminties neturėjimas.