Yra racijos Data 2017 07 01

Kaip imtis?

Ar sunku šiandien gyvenimą pakreipti visiškai netipiška linkme, laužant nusistovėjusius gyvenimo modelius? Kiek drąsos reikia norint mesti patogų darbą, mokslus ir imti freelanceinti, rašyti knygą ar įkurti, pavyzdžiui, botanikos sodą? Laidoje – Agnė Domarkaitė, metusi stabilų darbą, kad įkurtų kitokią kalbų mokyklą, apie kurią visad svajojo, Agnė Mikalkėnaitė, baigusi verslo ir vadybos studijas, nusprendė eiti...

Yra Racijos

Ar sunku šiandien gyvenimą pakreipti visiškai netipiška linkme, laužant nusistovėjusius gyvenimo modelius? Kiek drąsos reikia norint mesti patogų darbą, mokslus ir imti freelanceinti, rašyti knygą ar įkurti, pavyzdžiui, botanikos sodą? Laidoje – Agnė Domarkaitė, metusi stabilų darbą, kad įkurtų kitokią kalbų mokyklą, apie kurią visad svajojo, Agnė Mikalkėnaitė, baigusi verslo ir vadybos studijas, nusprendė eiti kepti tortų – dabar jau trejus metus su vyru turi elektroninę ir fizinę parduotuvėlę Smagu Kepti, kurioje prekiauja tortų kepimo ir dekoravimo priemonėmis ir Vytautas Ališauskas, metęs architekto karjerą Vilniuję ir nusprendęs įkūrti kavinę Klaipėdoje - Kavos Architektai. ĮRAŠAS:


PODKASTAI

REKOMENDUOJAME

Skirtis tarp meno ir kalbėjimo apie meną siaurėja, palaipsniui išnyksta. Šios dvi nemaišios struktūros tampa viena. Visa tai virsta garsu, aido pavidalu atsimušančiu į kambario sienas, kuris fragmentiškai atsikartodamas sukuria ritualinės giesmės įspūdį.
Ko labiausiai bijau sergant šizofrenija? Tai Gerdos blankaus veido efekto. Dažnai pagaunu save žiūrinčią į veidrodį ligoninės koridoriuje ir tyrinėjančią savo mimiką. Nenoriu atrodyti bejausmė.
Žmogus būtų tobulas, jei turėtų bendrąją pasąmoninę atmintį. Pagrindinė žmogaus silpnybė ir yra tos atminties neturėjimas.