Yra racijos Data 2017 06 21

Kaip tapti geru fotografu?

Šiandien fotografu gali būti kiekvienas. Kiekvieno telefone – tūkstančiai nuotraukų. Jauni žmonės neretai nusprendžia galintys fotografuoti vestuves ir krikštynas tik nusipirkę gerą fotoaparatą. Bet kas skiria tikrą fotografą nuo to, kuris tiesiog be skaičiaus fiksuoja kasdienį gyvenimą? Laidoje – 6 pokalbiai su šešiais fotografais: jaunaisiais fotografais Justinu Taroza, Domu Rimeika, Dominyka Ambrazevičiūte ir profesionalais – Viktorija...

Yra Racijos

Šiandien fotografu gali būti kiekvienas. Kiekvieno telefone – tūkstančiai nuotraukų. Jauni žmonės neretai nusprendžia galintys fotografuoti vestuves ir krikštynas tik nusipirkę gerą fotoaparatą. Bet kas skiria tikrą fotografą nuo to, kuris tiesiog be skaičiaus fiksuoja kasdienį gyvenimą? Laidoje - 6 pokalbiai su šešiais fotografais: jaunaisiais fotografais Justinu Taroza, Domu Rimeika, Dominyka Ambrazevičiūte ir profesionalais – Viktorija Vaišvilaite-Skirutiene, Egle Sabaliauskaite, Andriumi Vengaliu. ĮRAŠAS:


PODKASTAI

REKOMENDUOJAME

Skirtis tarp meno ir kalbėjimo apie meną siaurėja, palaipsniui išnyksta. Šios dvi nemaišios struktūros tampa viena. Visa tai virsta garsu, aido pavidalu atsimušančiu į kambario sienas, kuris fragmentiškai atsikartodamas sukuria ritualinės giesmės įspūdį.
Ko labiausiai bijau sergant šizofrenija? Tai Gerdos blankaus veido efekto. Dažnai pagaunu save žiūrinčią į veidrodį ligoninės koridoriuje ir tyrinėjančią savo mimiką. Nenoriu atrodyti bejausmė.
Žmogus būtų tobulas, jei turėtų bendrąją pasąmoninę atmintį. Pagrindinė žmogaus silpnybė ir yra tos atminties neturėjimas.