Yra racijos Data 2017 06 19

Miesto redagavimas

Miestą redaguojame kiekvienas. Kiekvieno rūbas – miesto architektūrinė detalė. Bet kas jei jis nepatinka? Ar galime laisvai keisti savo miesto veidą? Trys miesto redagavimo istorijos „Yra racijose“: – EDIT Street Art piešinys ant piliavietės sienos – Atgimimo aikštės mėnulis – Klaipėdos simbolika ir vizualika. Yra RacijosYR MEDIA flagmanas podkastas YRA RACIJOS kiekvieną mėnesį, sekmadienį, užburiančiu radijo...

Yra Racijos

Miestą redaguojame kiekvienas. Kiekvieno rūbas - miesto architektūrinė detalė. Bet kas jei jis nepatinka? Ar galime laisvai keisti savo miesto veidą? Trys miesto redagavimo istorijos „Yra racijose“: - EDIT Street Art piešinys ant piliavietės sienos - Atgimimo aikštės mėnulis - Klaipėdos simbolika ir vizualika.


PODKASTAI

REKOMENDUOJAME

Skirtis tarp meno ir kalbėjimo apie meną siaurėja, palaipsniui išnyksta. Šios dvi nemaišios struktūros tampa viena. Visa tai virsta garsu, aido pavidalu atsimušančiu į kambario sienas, kuris fragmentiškai atsikartodamas sukuria ritualinės giesmės įspūdį.
Ko labiausiai bijau sergant šizofrenija? Tai Gerdos blankaus veido efekto. Dažnai pagaunu save žiūrinčią į veidrodį ligoninės koridoriuje ir tyrinėjančią savo mimiką. Nenoriu atrodyti bejausmė.
Žmogus būtų tobulas, jei turėtų bendrąją pasąmoninę atmintį. Pagrindinė žmogaus silpnybė ir yra tos atminties neturėjimas.