Yra racijos Data 2017 05 27

Kodėl jauni žmonės kuria grupes?

Jie dar nelabai kam žinomi, nes tik šį šeštadienį buvo pirmasis koncertas. Bet mūsų prodiuseris, vis įtikinėjęs pašnekėti lengviau, nusprendė, kad grupė, kuri prisistato kaip verčiantys mąstyti pozityviai tiesiog privalo būti pakalbinti. Laidoje – grupės TRIBE nariai: Kotryna Kraynaitė, Jokūbas Pipiras, Paulius Valteras, Saimis Laukhammer Vaizdo įrašas iš studijos:  Yra RacijosYR MEDIA flagmanas podkastas YRA...

Yra Racijos

Jie dar nelabai kam žinomi, nes tik šį šeštadienį buvo pirmasis koncertas. Bet mūsų prodiuseris, vis įtikinėjęs pašnekėti lengviau, nusprendė, kad grupė, kuri prisistato kaip verčiantys mąstyti pozityviai tiesiog privalo būti pakalbinti. Laidoje - grupės TRIBE nariai: Kotryna Kraynaitė, Jokūbas Pipiras, Paulius Valteras, Saimis Laukhammer Vaizdo įrašas iš studijos:  


PODKASTAI

REKOMENDUOJAME

Skirtis tarp meno ir kalbėjimo apie meną siaurėja, palaipsniui išnyksta. Šios dvi nemaišios struktūros tampa viena. Visa tai virsta garsu, aido pavidalu atsimušančiu į kambario sienas, kuris fragmentiškai atsikartodamas sukuria ritualinės giesmės įspūdį.
Ko labiausiai bijau sergant šizofrenija? Tai Gerdos blankaus veido efekto. Dažnai pagaunu save žiūrinčią į veidrodį ligoninės koridoriuje ir tyrinėjančią savo mimiką. Nenoriu atrodyti bejausmė.
Žmogus būtų tobulas, jei turėtų bendrąją pasąmoninę atmintį. Pagrindinė žmogaus silpnybė ir yra tos atminties neturėjimas.