Yra racijos Data 2017 05 14

Dorinis ugdymas mokykloje: dar vienas laiko švaistymas ar naudingiausia pamoka?

Įsiplieskus skandalui vienoje Lietuvos mokykloje, kalbėsime apie dorinio ugdymo (etikos ir tikybos) pamokas. Kokios jos turėtų būti, kad į jas tiek mokytojai, tiek mokiniai žiūrėtų rimtai? Ar mokykla gali išugdyti dorą žmogų? Kas yra žmogaus dorybės šiuolaikiniame pasaulyje?Yra RacijosYR MEDIA flagmanas podkastas YRA RACIJOS kiekvieną mėnesį, sekmadienį, užburiančiu radijo dokumentikos, avangardinio teatro ir intymaus pokalbio žanrų...

Yra Racijos

Įsiplieskus skandalui vienoje Lietuvos mokykloje, kalbėsime apie dorinio ugdymo (etikos ir tikybos) pamokas. Kokios jos turėtų būti, kad į jas tiek mokytojai, tiek mokiniai žiūrėtų rimtai? Ar mokykla gali išugdyti dorą žmogų? Kas yra žmogaus dorybės šiuolaikiniame pasaulyje?


PODKASTAI

REKOMENDUOJAME

Skirtis tarp meno ir kalbėjimo apie meną siaurėja, palaipsniui išnyksta. Šios dvi nemaišios struktūros tampa viena. Visa tai virsta garsu, aido pavidalu atsimušančiu į kambario sienas, kuris fragmentiškai atsikartodamas sukuria ritualinės giesmės įspūdį.
Ko labiausiai bijau sergant šizofrenija? Tai Gerdos blankaus veido efekto. Dažnai pagaunu save žiūrinčią į veidrodį ligoninės koridoriuje ir tyrinėjančią savo mimiką. Nenoriu atrodyti bejausmė.
Žmogus būtų tobulas, jei turėtų bendrąją pasąmoninę atmintį. Pagrindinė žmogaus silpnybė ir yra tos atminties neturėjimas.