Apie

Šešerius metus gyvavęs podkastas Yra racijos plečiasi: virsta multimedijų agentūra, kurioje trimis medijomis (tekstu, garsu ir vaizdu) pristatomi kokybiški jaunų lietuvių autorių ir žurnalistų tekstai – progresyvi kultūros kritika, naujausių knygų, muzikos, teatro apžvalgos, filmų recenzijos, – startuoja du visiškai nauji podcastai, kuriuose savitai apžvelgiama šiuolaikinio meno tematika, mezgant ryšius su jaunais video kūrėjais, gimsta vaizdo pasakojimų projektai, o grupė geriausių Lietuvos jaunųjų menininkų, pasiruošusi papildyti tekstus išskirtinėmis iliustracijomis bei nuotraukomis. YRARACIJOS.LT – tai portalas žmonėms, ieškantiems nepretenzingo, skoningo ir progresyvaus turinio.

Atsinaujinusioje erdvėje ne mažiau intymiai ir atvirai, lygiai kaip anksčiau, – YR MEDIA ieško savito kartos (kurios kartais net neįmanoma tiksliai apibrėžti, specialistai sako, kad jos bendrumas – skirtingume) balso. Skelbdami šeštąjį sezoną klausytojus kvietėme pirmam pasimatymui – siekėme kurti tamprų ir betarpišką ryšį tarp klausančiojo ir kalbančiojo. Šįkart siūlome antrąjį – juk jame kiek mažiau jaudulio, o ir norisi atverti didesnę dalį savęs (pavyzdžiui, atsimerkti). Žengiame žingsnį nuo susižavėjimo iki tolimesnės pažinties, esame naujame etape – artėjame prie ilgalaikių ir patvarių santykių. Arba ne.

Arba portalas YRA RACIJOS – tai tiesiog įvairesnis pokalbis su klausytoju, skaitytoju ar žiūrovu dar neperžengus į kitą portalo (portale, beje, lotyniškai – vartai) pusę, scenoje dar netapus aktoriumi, netapus kitokiu nei skaitytojas – tuo, kuriam neva nulemta domėtis menu, kultūra, kurti, o kūrinius dar ir suprasti.

Ir visgi jei tai pasimatymas, jis – visada rizika. Todėl mums reikia jūsų palaikymo. Principingai tikime, kad net ir jaunam kūrėjui (įsivaizduojat?) reikia gyventi. Todėl iš visų jėgų stengiamės kiekvienam straipsnio, podkasto ar iliustracijos autoriui už darbą sumokėti. To padaryti niekaip nepavyks be jūsų pagalbos – kviečiame kiekvieną mėnesį bent keliais eurais prisidėti prie portalo kūrimo – mums, o kartu ir jums, taip gyventi bus daug įdomiau. Be to, net ir už nedidelę paramą siūlome visokiausių dovanų. Užsukite į WWW.PATREON.COM/RACIJOS.

RACIJOS – YR MEDIA flagmanas podkastas YRA RACIJOS kiekvieną mėnesį, sekmadienį, užburiančiu radijo dokumentikos, avangardinio teatro ir intymaus pokalbio žanrų mišiniu kviečia filosofiškai, moksliškai, tačiau kartu ir emociškai pažvelgti į jautrias ir subtilias Lietuvos jaunimo problemas. Radijo istorijose paveikiai, neskubant, tarsi iš garso smilčių kuriant mandalą, atspindimas gyvas ir tikroviškas kartos veidas.

RADIJO ESĖS – tai jaunų autorių tekstai, perskaityti kūrėjo balsu bei papildyti radijo magijos. Skilties šūkis – „esu vienas prieš tai, ką rašau“ klausytojui leidžia užmegzti gyvą ryšį su tekstu ir autoriumi, naujai pažvelgti ar dar sykį įsiklausyti į jautriausius potyrius, skaudžiausias istorijas, atskleidžiančias gilesnį šiandienos pasaulio vaizdą. Kas trečią antradienį pasirodantys garsiniai tekstai meno, istorijos, filosofijos, mokslo, religijos ir kitomis temomis įkvėps ir sukels intelektualinį nuostebį.

KULTŪRA – joje aktualios, progresyvios ir asmeniškos muzikos, mados, teatro, kino ir televizijos, dailės ir fotografijos apžvalgos, didelės apimties multimedijų pasakojimai, ilgi tekstai, rengiami jaunų kultūros kritikų ir žurnalistų.

NIGHT LIFE – naujausios koncertų, undergroundinių vakarėlių, įvykių apžvalgos, originalūs multimedijų pasakojimai apie pogrindinę muzikos kultūrą Lietuvoje ir pasaulyje. Intymūs interviu su garsiausiais alternatyviosios muzikos scenos vardais ir balsais.

TEKSTO MANIJA – geriausių Lietuvos jaunų autorių poetiniai ir prozos tekstai.

ŽMOGUS – pokalbiai bei interaktyvūs pasakojimai apie šiandienos visuomenę, gyvenimo būdo pokyčius ir skirtingumo žavesį, ir čia pat kylančias problemas – visuomenės susiskaldymą, uždarumą, empatijos bei tolerancijos skirtingumui trūkumą.

MŪSŲ KOLUMNISTAI – skiltyje – jaunieji kritikai, menininkai, filosofai ir mokslininkai kas mėnesį savitai ir asmeniškai apžvelgiantys aktualias ar kaip tik šiek tiek kitas, kitokias nei šiandien girdite žiniose, temas. Tai tekstai, leidžiantys į visuomenę, aktualiją ar problemą pažvelgti iš toliau – sukurti tam tikrą kultūrinę ar kritinę distanciją.
RECENT COMMENTS
FlICKR GALLERY
THEMEVAN

We are addicted to WordPress development and provide Easy to using & Shine Looking themes selling on ThemeForest.

Tel : (000) 456-7890
Email : mail@CompanyName.com
Address : NO 86 XX ROAD, XCITY, XCOUNTRY.